Nareszcie się porządnie wyspałem. Obudziłem się o trzynastej i leżałem jeszcze przez jakieś pół godziny. Natalka była w szkole więc byłem sam w jej domu. Poszedłem się umyć i zrobiłem sobie coś do jedzenie. Przez dłuższy czas siedząc samemu w salonie oglądałem telewizje. Dlaczego w TV jest tyle badziewia i mało interesujących treści, już o reklamach nie mówiąc. Te są najgorsze. Najbardziej nie lubię reklam leków. Nie dość, że potrafią obrzydzić to jeszcze są strasznie namolne. Wyobraźcie sobie, że jecie śniadanie i wyskakuje wam reklama leku na hemoroidy, dodatkowo nazwa tego czegoś jest powtarzana kilkanaście razy w ciągu tych paru sekund.

Po kilku godzinach w domu pojawiła się Natalia. Przez pewien czas rozmawialiśmy w najlepsze aż w końcu stała się strasznie zmęczona i położyła się spać. Przez kolejne kilka godzin siedziałem przy niej i albo to myślałem o marzeniach, albo bawiłem się telefonem.

Przebudziła się. Jej rodzice pojechali gdzieś na noc więc poszliśmy oglądać wieczorną telewizję. Skończyło się na kilku reality show lub talk show ale i tak było nam do śmiechu.

Niema to jak cały dzień siedzenia na tyłku i leniwienia się ze zmęczenia. Po paru moich ostatnich dniach bez snu było to dla mnie prawdziwe ukojenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twelve − 12 =