0 0
Read Time:1 Minute, 3 Second

Monotonia od rana. Nic szczególnego się nie działo. Jedynym co przykuwało moje myśli był turniej komputerowy w grze i to, że przychodzi na weekend moja dziewczyna.

Lecąc od początku to dzisiejsze pięć godzin lekcyjnych w szkole przebiegło bardzo szybko. Oczywiście pod koniec lekcji w klasie została tylko połowa klasy, reszta uciekła do domów.

Moi dwaj koledzy z klasy pokłócili się poprzedniego dnia, przez co jeden z nich postanowił nie brać udziału w dzisiejszym turnieju. Potrzebowaliśmy dokładnie pięciu graczy, więc zaczęły się nowe poszukiwania. Wypytywanie setek osób czy zagrają dzisiaj o dziewiętnastej i szukanie im kont do gry. Ostatecznie znaleźliśmy nowego towarzysza w mojej klasie. Taki mały fajny Atnek oglądający anime i czytający mangi. No to się umówiliśmy na grę.

Przychodzi powoli czas meczu, więc zacząłem zbierać kompanów do gry i gdy już wszyscy byliśmy gotowi, w grze pojawił się komunikat mówiący o problemach łącznościowych i przesunięciu meczu na dzień jutrzejszy, o ile uda im się naprawić błędy. Ponoć moja mina była bezcenna. Nie kryłem zirytowania i zdenerwowania. Najpierw Bartek (ten co się obraził) wszystko nam niszczy i staram się to jak najlepiej naprawić a potem dostaje informację, że turniej odwołany.

Zaraz pojawi się u mnie Natalia (moja dziewczyna), zrobię pizze i pójdziemy oglądać seriale. Ciekawe co przyniesie jutro. Czekam na mój mecz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × 2 =